X
تبلیغات
وکیل جرایم سایبری
یکشنبه 20 دی‌ماه سال 1388 ساعت 05:07 ب.ظ
س.ک.س پارتی دسته جمعی معلمان زن با راننده سرویس مدرسه!

راز شش معلم زن که هر صبح با راننده سرویس معلمان س.ک.س پارتی داشتند لو رفت!
قضیه زمانی لو رفت که راننده مینی بوس معلمان عاشق یکی از آنها شد. از شش معلم زن، پنج تای آنان شوهردار بودند و راننده سرویس نیز قهرمان س.ک.س آنان به شمار می رفت!


در شهر ساکت و آرام سالاداس آرژانتین شش معلم زن با راننده ای که هرصبح آنها را به دبیرستان می رساند شروع به عشق و لذت بردن جسمی کردند. قضیه هنگامی بودار شد که سرویس معلمان زن هر روز دیرتر از موعد به مدرسه روستای پاگو دل دسه ئو می رسید.


راننده سرویس و شش معلم زن هر روز صبح در راه مدرسه در یک جای خلوت مینی بوس را متوقف می کردند و به طور دسته جمعی  س- ک-س می کردند. راننده عاشق یکی از معلمانی می شود که با او س-ک-س دارد و این مسأله باعث حسادت شدید دیگر معلمان می شود. معلمان زن سنینی بین 30 تا 40 سال داشته اند. راننده سیری ناپذیر مدرسه هم به مدت 1 سال هر روز معلمان را به مدرسه می رساند و در بین راه در یک نقطه خلوت توقف می کرد و به کار مشغول می شد!


اما ماجرا هنگامی که زنان معلم دیگر نسبت به عشق یکی از معلمان و راننده سرویس حسادت کردند لو رفت.


یکی از معلمان موبایل راننده را دزدید و عکس های س-ک-سی مربوط به معلمان و راننده را در اینترنت پخش کرد.


مسأله تا جائی رفت که یکی از شاگردان مدرسه که مادرش معلم آنجا بود با دیدن عکسهای س.ک.س مادرش با راننده بیهوش شد.


به گزارش روزنامه حریت ترکیه، این قضیه در هفته اخیر در تمام آرژانتین پیچیده است. وزارت آموزش و پرورش آرژانتین پرس و جو را در این زمینه آغاز کرده است اما خاطر نشان کرده است از آنجایی که این مسأله در بیرون از محیط آموزش روی داده است دخالتی در این قضیه نخواهد کرد

del.icio.us  digg  newsvine  furl  Y!  smarking  segnalo